​Atostogos su vaikais Lietuvoje

Lietuva yra neįtikėtinai jauki ir rami šalis, kuri yra puiki vieta šeimos atostogoms. Dėl kompaktiško dydžio valstybės, kelionės tarp skirtingų miestų ir vietų nebus užtrukti daug laiko. Vasarą geriausia vykti į Lietuvą.

 

Populiariausi paplūdimio atostogų kurortai yra Palanga, Nida ir Klaipėda. Skirtingai nuo klasikinių paplūdimio vietų, Lietuva neturi šilumos, kuri gali paveikti atostogas.

 

Priešingai, jaukią temperatūrą karaliauja šilto Baltijos jūros pakrantėje. Tai leidžia jums gauti visą įmanomą malonumą. Laisvas laikas gali būti išleistas daugeliui pramogų parkų ir vandens parkų, kuriuose gali pramogauti įvairaus amžiaus vaikai. Nepamirškite apie vietinius zoologijos sodus ir muziejus. Jie padarys kelionę dar įdomesnę.

 

Druskininkų kurorte yra žinomas dėl savo gydomųjų mineralinių šaltinių. Tai vienas iš didžiausių Lietuvoje vandens kompleksų. Vandens parkas siūlo savo svečiams įdomų laiką ir daug vandens čiuožyklos. Vandens parkas yra padengtas, todėl jūs galite aplankyti bet kokiu oru.

 

Yra atrakcionai vaikams įvairaus amžiaus, taip pat didelis baseinas, audrų upių, ir kriokliai. Vieta turi specialius žibintus, kad imituoti saulės spindulių. Kruopščiai suprojektuoti dekoracijos leis jums pasinerti į atogrąžų salos atmosferą. Ventiliatoriai ekstremalaus sporto kviečiami kovoti su bangų reguliariai rodomi baseino paviršiaus. Parke yra keletas sūkurinės vietos. Pagrindinis bruožas kompleksas yra unikali skaidrė, kuri yra 212 metrų ilgio.


Yra dar vienas vandens parkas Druskininkuose,. Viešnagės metu galėsite mėgautis įdomiais atrakcionais ir čiuožyklomis, apsilankyti pirčių zonose bei paplaukioti baseine su mineraliniu vandeniu. Yra 6 skirtingos vonios zonos, kurių kiekvienas turi savo terapinį poveikį. Po jų, galite pasinerti į baseinus arba eiti į vandens čiuožyklos. Vilniuje galite aplankyti vandens parką, kuris skirtas priminti atogrąžų džiungles Polinezijoje.

 

Atostogos Lietuvoje, kurias verta atsiminti

 

Šis vandens parkas yra ilgiausias vidinis vandens čiuožykla pasaulyje. Jis dirba su švytuoklės principu. Ride leidžia patirti svaiginimo jausmas nesvarumo. Parkas yra padalintas į temines zonas, įskaitant atogrąžų dušai, kur galite imtis įvairių dušų ir žaidimų kompleksas skirtas jauniausiems svečiams.


Vienintelis pagrindinis zoologijos sodas Lietuvoje yra Kaune. Jis įsikūręs vaizdingame ąžuolo miške. Įrenginys buvo atidarytas 1938. Kompleksas užima daugiau nei 16 hektarų plotą. Jos aplinka yra kuo arčiau natūralios, kaip įmanoma. Joje gyvena daugiau nei 3000 gyvūnų.

 

Lamos yra labiausiai žinomos tarp jų; jos dažnai dalyvauja vietiniuose paraduose ir festivaliuose. Galite aplankyti neįtikėtinai gražų ir žavų Palangos botanikos sodą. Parkas yra apklotas grafų Tyszkiewicz rūmuose, kuriuose gintaro muziejus yra nustatytas šiandien. Kraštovaizdžio dizainas parko sukūrė garsaus prancūzų dizaineris Eduard Andre. Būtinai nepraleiskite progos ir išbandyti ekskursijas po Lietuvą.

 

Žalioji zona užima daugiau nei 100 hektarų. Yra apie 600 rūšių augalų ir medžių, kai kurie iš jų yra ant išnykimo slenksčio. Be augalų, yra didžiulis skaičius grakščių fontanai ir skulptūros parke. Kamerinės muzikos garsai terasoje. Paimkite vaizdingas kelias iš parko, ir jūs gausite į paplūdimį, pažymėtą Mėlynąja vėliava, kaip viena iš švariausių pasaulyje.


Klaipėdoje vaikai bus panašūs į jūrininkystės muziejų, esantį įspūdingoje Kuršių nerijoje, rekonstruotai. Inkarų ir sraigtų paroda yra nustatyta atvirame ore. Salėse vaikai galės susipažinti su turtinga Lietuvos jūrų istorija. Kita muziejaus dalis turi didžiulį akvariumuose, kur vaikai gali pamatyti Baltijos jūros gyventojų, įskaitant pilka ruonių. Mokslininkai auginti gyvūnus ir tada nustatyti juos nemokamai.

 

Tropinių jūrų ir vandenynų atstovai gyvena akvariumuose. Vienas pramogų parkas sveikina vaikus. Jis siūlo svaiginantį nuotykį ant funikulierių su kliūtimis. Vaikai treniruoti savo jėgą ir fizinį tinkamumą. Visi patogumai yra saugūs. Vaikus galima perlenkti palei takus tik tuo atveju, jei jie turi saugos sistemą.​