Pramogos Lietuvoje

 

Viena iš populiariausių Lietuvoje pramogų – ekologinis turizmas. Yra 35 nacionalinių ir regioninių parkų šalyje; Dauguma jų yra ypatingos vertės turistams. Keliautojai gali pasivaikščioti, ciklą palei seniūnijų, ir eiti valtimis ant ežerų ir upių.

 

Kitas populiarus hobis yra žvejyba. Jūs galite žvejoti griežtai skirtose vietose; tokios ekskursijos organizuoja vietos viešbučių ir kelionių agentūrų. Kelionės į lietuviškas rezervuotas žemes leis jums pažinti šalies istoriją ir susipažinti su jos senovinėmis lankytinomis vietomis. Dėl Baltijos jūros krantų turistai naudojasi plačias galimybes nardymo ir burlenčių. Kruizas jachta palei Kuršių Neriją bus vienas iš nepamirštamų įspūdžių apie kelionę.


Į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą įrašyta Kuršių nerija yra viena iš populiariausių aktyvaus turizmo Lietuvoje vietų. Yra 6 pėsčiųjų maršrutai turistams, norintiems susipažinti su šio unikalaus natūralaus objekto. Ilgiausias maršrutas driekiasi 4 km.

 

Takas yra klotas palei unikalias smėlio kopas, kai kurie iš jų yra didžiausi pasaulyje. Galutinis taškas ekskursija yra ant stebėjimo denio ne apie 55 metrų aukštyje elnių Buda kopos viršuje. Kitas maršrutas eina per šokių miškas. Spygliuočių medžių čia yra keistų kreivų kamienų. Bazinėje Kuršių nerijos dalyje yra kelias, vadinamas karališkuoju keliu.

 

Jis eina per šimtmečius senumo boro ir pievų ribojasi su Persijos įlankos. Prieš keletą šimtmečių, ten buvo Karališkoji sakalais šiose vietose.
Dideles aktyvaus turizmo galimybes rasite Aukštaitijoje nacionaliniame parke. Jis turi daug upių ir ežerų, žavingus takus. Didžiausia vertė turistams yra laipiojimo kalnas

 

Jo pavadinimas – ledo kalnas, išverstas iš lietuvių kalbos. Kalvos yra santykinai žemas, tik 175 metrų virš jūros lygio. Iš šios vietos galima pamatyti 6 didelius ežerus, esančius nacionalinio parko teritorijoje. Ši svetainė buvo laikoma šventa slavų genčių. Čia vyko garbinimo ritualų deivė Lada, visų gyvų daiktų motina.

 

Vandens turizmas yra plačiai išvystytas vietos ežeruose. Turistai gali lengvai išsinuomoti valtis ar eiti baidarės upių teka netoliese.
Dzūkija nacionalinis parkas pėsčiųjų takai su 3 iki 13 kilometrų ilgio. Vaikščiojimo metu keliautojai gali mėgautis magiškais pušų lietuvių miškų vaizdais ir Pažintis su vietinėmis upėmis.

 

Jei norite, galite eiti medžioti grybų ar pažvejoti. Galite žvejoti parke tik griežtai skirtose vietose; pirma, jūs turite pirkti specialią licenciją. Dėl parko teritorijoje, yra Etnografinis kaimas. Ji išlaikė savo tradicinį gyvenimo būdą. Žemaitijos nacionalinis parkas siūlo daug galimybių ekskursijoms, ypač į senovines ąžuolų salos gyvenvietes.

 

Norėdami juos pasiekti, jūs turėsite padaryti kelionę per vaizdingus miškus Lietuvos ežero širdyje.
Nardymas yra kita galimybė aktyvaus poilsio Lietuvoje. Žiemą Baltijos jūros temperatūra gali sumažėti iki 5 laipsnių Celsijaus.

 

Tačiau tai narams ne pabaiga. Viena įspūdingiausių vietų nardymui yra Kaune. Kauno fortai, užtvindyta XX amžiaus pradžioje, yra viena neįprasčiausių nardymo vietų Europoje. Nerasite unikalių povandeninių gyventojų, bet jūs galite padaryti neįtikėtinai ir jaudinantis vaikščioti palei povandeninių tuneliuose ir koridoriuose. Plateliai ežeras yra populiarus tarp narų. Ji yra Nuskendęs jachta, senovės tilto griuvėsiai, kryžiai, ir skulptūros iš senovės pilies.

 

Puikus matomumas ir geros sąlygos, kad nardymas patogu net pradedantiesiems.